Ev Tipi Rüzgar Türbini Fiyatları (Yeni)

4

Rüzgar enerjisinden, havanın kinetik enerjisinin sistemli bir şekilde işlenmesiyle yararlanılmaktadır. Bu sistemin genel olarak yaptığı iş, rüzgar potansiyeli olan bir hava kütlesinin enerjisini önce mekanik enerjiye sonrada elektrik enerjisine çevirmektir. Böylece bu sistem, günlük hayatımızda bizlere maddi olarak yardımcı olmaktır. Rüzgar enerjisi çok eski zamanlarda kullanılmaya başlamıştır. Fakat elektrik üretme maksadı dışında daha çok günlük hayattaki ihtiyaçlarda yardımcı eleman olarak kullanılmıştır. Rüzgar enerjisi ile elektrik üretmenin maddi olarak ne kadar olduğunun bilinmesi çoğu işletmecinin bu iş için girişimlerini artırmasını sağlayacaktır. Gelin ev tipi rüzgar türbini fiyatları ve bunların KW değişimine göre farklılıklarını inceleyelim. Bu sistemlerin ne kadar maliyetle ne kadar elektrik üretimi yaptıklarını daha yakından görelim.

ev-tipi-ruzgar-turbini-fiyatlari resim

Ev tipi rüzgar türbini fiyatları nelerdir?

ev-tipi-ruzgar-turbini-fiyatlari1 resimEv tipi rüzgar türbinlerinde fiyatlar genel olarak Watt cinsinden fiyatlandırılır. Çünkü türbinlerde Watt oranı arttıkça elektrik enerjisi üretimi de artar. Yüksek kapasitede elektrik üretimi için Watt oranı yüksek türbinlerin tercih edilmesi gerekir. Ev tipi rüzgar türbini fiyatları konusunda bazı örnek modelleri ve fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

500 Watt Rüzgar Türbini: 500 Watt rüzgar türbini ile ev, iş ve kamp alanları gibi yerlerin aydınlatma için gerekli elektrik enerjisi ihtiyacı sağlanabilir.

Rüzgar türbini içerikleri paket içeriği /Özellikleri
Rüzgar TürbiniSaatte 500 Watt Elektrik Üretimi
Akü Şarj Ünitesi500 Watt Akü Şarj Ünitesi
Akü Grubu210 Amp Akü
İnverter1000 Watt Tam Sinüs İnverter
Direk/Kule300 cm Direk

2 YIL GARANTİ

20 YIL KULLANIM ÖMRÜ

FİYAT: 5.500 TL

1000 Watt Rüzgar Türbini: 1000 Watt elektrik türbini ile aydınlatmalar, televizyon ve bilgisayar gibi iletişim aletlerinin ihtiyaç duyduğu elektrik enerjisi üretilebilir.

Rüzgar türbini içerikleri paket içeriği /Özellikleri
Rüzgar TürbiniSaatte 1000 Watt Elektrik Üretimi
Akü Şarj Ünitesi1000 Watt Akü Şarj Ünitesi
Akü Grubu210 Amp Akü
İnverter1000 Watt Tam Sinüs İnverter
Direk/Kule300 cm Direk

ev-tipi-ruzgar-turbini-fiyatlari2 resim2 YIL GARANTİ

20 YIL KULLANIM ÖMRÜ

FİYAT: 6.500 TL

2000 Watt Rüzgar Türbini: 2000 Watt elektrik türbini ile aydınlatma, televizyon, bilgisayar ve buzdolabı için gerekli elektrik enerjisi üretilebilir.

Rüzgar türbini içerikleri paket içeriği/Özellikleri
Rüzgar TürbiniSaatte 2000 Watt Elektrik Üretimi
Akü Şarj Ünitesi2000 Watt Akü Şarj Ünitesi
Akü Grubu210 Amp Akü
İnverter1000 Watt Tam Sinüs İnverter
Direk/Kule300 cm Direk

2 YIL GARANTİ

20 YIL KULLANIM ÖMRÜ

FİYAT: 10.500 TL

5000 Watt Rüzgar Türbini: Bu rüzgar enerji türbini, beyaz eşya, küçük ev aletleri ve daha birçok elektrik ihtiyacı olan eşyayı çalıştırmak için gerekli elektrik enerjisini üretilebilir.

Rüzgar türbini içerikleri paket içeriği/Özellikleri
Rüzgar TürbiniSaatte 5000 Watt Elektrik Üretimi
Akü Şarj Ünitesi5000 Watt Akü Şarj Ünitesi
Akü Grubu210 Amp Akü
İnverter2000 Watt Tam Sinüs İnverter
Direk/Kule600 cm Direk

2 YIL GARANTİ

20 YIL KULLANIM ÖMRÜ

FİYAT: 20.500 TL.

4 YORUMLAR

  1. Merhaba, 2 sorum olacak.

    1- Terasa koyacağımız rüzgar türbini çalışırken rahatsız edici derecede ses çıkarır mı? Bunu evin dışında başka bir yere koymak daha mı doğru olur?

    2- Bodrum Yalıkavak’da oturuyorum. Bazen burada rüzgar çok şiddetli eser. Bu durumun sistemin güvenliği açısından sakıncası var mıdır?
    Teşekkürler.

  2. Sema hanım.Ses var diye biliyorum.Site Sahipleri Konu ile çok alakadar olmayacaklar ki ben mesajınızı aylar sonra görmem ve cevap yazabilmeme rağmen site sahipleri çok da alakadar olmamış :)))

CEVAP VER

Güvenlik Sorusu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.